Trudności przy doborze bielizny - ja się z nimi uporać?

Data dodania:
Kategoria: Moda i uroda
Ocena
0.00

Wszystkie kobiety chcą dobrze wyglądać i się czuć w swojej bieliźnie. Niejednokrotnie nieodpowiedni dobór do swojej sylwetki powoduje, że kobieta ma kompleksy na punkcie swojego ciała. Nie musi tak być! Wystarczy, że poznamy zasady doboru bielizny do figury damskiej, która oczywiście się od siebie różni i wykorzystamy ją przy następnym zakupie. Nasza samoakceptacja figury się zwiększy, a sylwetka będzie wyglądała fenomenalnie!

Szczupła figura:

Gdy jesteś osobą nadzwyczaj drobną, to wybór spodniej części bielizny jest dość łatwy. Możesz włożyć praktycznie każdy model — klasyczne figi, stringi, czy zabudowane majtki. W każdych będziesz wyglądać odpowiednio! Jeżeli jesteś do tego posiadaczką niewielkiego biustu, to także każdy model stanika będzie dobrze się prezentować. Wizualnie piersi pomoże Ci zwiększyć tzw. push up.

Troszkę nadprogramowych kilogramów:

Kobiety, które posiadają trochę nadplanowych kilogramów, powinny zdecydować się na majtki z wysokim stanem, które odpowiednio przylegają do ciała. Doskonale w ich wypadku sprawdzi się bielizna modelująca i wyszczuplająca. Współczesne modele są nadzwyczaj komfortowe. Wykonuje się je z materiałów przepuszczających powietrze, także nie martw się – nie będziesz czuć żadnego dyskomfortu, nosząc tego typu bieliznę. Należycie dopasowany model jest w stanie uwydatnić Twoje walory.

Najważniejsze byś Ty czuła się w bieliźnie piękna!

Bielizna powinna Ci się podobać, nawet jeżeli zdecydujesz się na model korygujący. Nie warto rezygnować z tej cechy, każda bielizna może mieć koronkowe szykowne wstawki i dodawać Ci kobiecości. Zostało udowodnione naukowo, że jeżeli zakładasz wysokiej klasy bieliznę, która jest gustowna i odpowiednio leży na ciele, to mimo tego, że nikt jej nie widzi, Twoja pewność siebie jest o wiele wyższa.

Najgorzej jest z zakupem właściwego stanika!

Bielizna damska jest wyzwaniem, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Największym kłopotem jest biustonosz. Typy kobiecych sylwetek oraz rozmiarów i fasonów jest tak ogromny, że nie wiadomo, który wybrać. Najlepiej wybrać się do profesjonalnego sklepu, w którym podpowiedzą, jaki stanik będzie najodpowiedniejszy. Według zasady nie powinien być za duży czy za mały. Biust nie może się z niego wylewać, a piersi nie mają prawa się wydostać!

Tagi
Oceń artykuł
Komentarze
Wszystkich: 0

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Artykuły z tej kategorii
Wszystkie kobiety chcą dobrze wyglądać i się czuć w swojej bieliźnie. Niejednokrotnie nieodpowiedni dobór do swojej sylwetki powoduje, że kobieta ma kompleksy na punkcie swojego ciała. Nie musi tak być! Wystarczy, że poznamy zasady doboru bielizny do figury damskiej, która oczywiście się od siebie różni i wykorzystamy ją przy następnym zakupie. Nasza samoakceptacja figury się zwiększy, a sylwetka będzie wyglądała fenomenalnie!Szczupła figura:Gdy jesteś osobą nadzwyczaj drobną, to wybór spodniej części bielizny jest dość łatwy. Możesz włożyć praktycznie każdy model — klasyczne figi, stringi, czy zabudowane majtki. W każdych będziesz wyglądać odpowiednio! Jeżeli jesteś do tego posiadaczką niewielkiego biustu, to także każdy model stanika będzie dobrze się prezentować. Wizualnie piersi pomoże Ci zwiększyć tzw. push up.Troszkę nadprogramowych kilogramów:Kobiety, które posiadają trochę nadplanowych kilogramów, powinny zdecydo...